LOGO PZD
Pogoda w Ryni
Po kliknięciu w obrazek pełna prognoza pogody dla Ryni.
Do Dnia Dziecka zostało
Festyn zaczynamy od 10:00 Zapraszamy!2 czerwca 2018
10 days to go.
Na terenie Ogrodu
Na terenie Ogrodu

Pamiętaj o innych

Statystyki strony
Dzisiaj Dzisiaj 97
Wczoraj Wczoraj 115
Ten tydzień Ten tydzień 295
Miesiąc Miesiąc 2,280
Razem Razem 33,222
 
Solenizanci dziś
Działkowiec
Zachęcamy do lektury

Dzień Dziecka 2017

Sobota ,3 czerwca 2017 .

 

Obchody Dnia Dziecka w roku 2017 były naszym małym jubileuszem,

gdyż bawiliśmy wspólnie już po raz 5 .

Jak na jubileusz przystało, całej imprezie towarzyszyła piękna pogoda a zabawy trwały praktycznie cały dzień .

Zaczeliśmy festyn o 10:00 rano a zakończyliśmy go ok godziny 16:00 i nikt w tym czasie się nie nudził.

( oczywiście uczestnicy robili sobie przerwy, na przykład na obiad lub małe co nieco i wracali by kontynuować zabawę 🙂 )

Widoczną różnicą w porównaniu do poprzednich festynów było to, że nasze pociechy szybko dorastają i w sporej liczbie przyszły sobie na festyn bez rodziców czy dziadków.

Widać było , że traktują nasz Plac Zabaw jako swoje miejsce , znają je doskonale i czują sie tam jak u siebie w domu , dlatego też rodzice wielu dzieci zdecydowało się by ich pociechy mogły same wybierać sobie sposób spędzenia czasu w trakcie festynu  , mając jednocześnie pewność, że opieka ze strony organizatorów zapewni odpowiednie bezpieczeństwo ich dzieci .

Bardzo miłe były widoki nowych maluchów, których rodzice przyprowadzili  pierwszy raz i na pewno w przyszłości będą korzystać z atrakcji placu zabaw. Nasz ogród na pewno nie ma problemów demograficznych z wymianą pokoleń :-), te perspektywy są dla naszego Ogrodu  bardzo optymistyczne.

 

Oprócz znanych nam już atrakcji jak malowanie buziek ,  przejażdka bryczką czy wizyty strażaków z OSP Załubice , których zawsze mile witamy na naszych festynach , pojawiła się nowa forma rozrywki ,która chyba była strzałem w przysłowiową 10 , czyli wielka zjeżdżalnia !

Dzieci były nią zachwycone i niestrudzenie przez cały dzień oblegały jej ześlizg  , chwilami trzeba było  odczekać na swoją kolej, bo ze względów bezpieczeństwa na górze mogło przebywać maksymalnie ośmioro dzieci.

Koordynatorzy festynu zadbali również o możliwość sprawdzenia swojej sprawności , odbyło się wiele konkursów na przykład skakania na skakance czy trafianie do celu strumieniem wody z węża strażackiego.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gościom za aktywny udział w naszym festynie i zapraszamy za rok !