Pogoda w Ryni

Kliknij w obrazek jeśli chcesz przejść do szczegółowej prognozy pogody dla Ryni.

Na terenie Ogrodu
Na terenie Ogrodu

Pamiętaj o innych

Statystyki strony
Dzisiaj Dzisiaj 68
Wczoraj Wczoraj 68
Ten tydzień Ten tydzień 207
Miesiąc Miesiąc 1,118
Razem Razem 39,819
 
Działkowiec
Działkowiec

Dzień Dziecka 2012

 

W dniu 2 czerwca 2012 o godzinie 10:00, uroczyście otworzyliśmy w naszym Ogrodzie plac zabaw dla dzieci.

Całość imprezy otwarcia została poprowadzona z profesjonalną fachowością przez panią Beatę Barańską ,

która krok po kroku pozwalała nam zapoznać się bliżej z przygotowaną infrastrukturą placu poprzez kolejne etapy konkursów i zabaw .

W uroczystości otwarcia oraz wspólnej zabawie wzieli również czynny udział zaproszeni ważni goście :pani Prezes Okręgowego Zarząd Mazowieckiego PZD pani Grażyna Franke ,oraz wice Prezes Okręgowego Zarządu Mazowieckiego PZD pan Stanisław Zawadka.

Na początek, dzieci zostały zaznajomione z zasadami bezpieczeństwa oraz uczulone na utrzymanie swojego placu zabaw w czystości,następnie przeszliśmy do pierwszych konkursów po których ich laureaci otrzymywali atrakcyjne nagrody.

W połowie uroczystości w pobliżu  terenu placu zabaw pojawił się „pożar” 😉 , a my wszyscy mieliśmy okazję zobaczyć w akcji oddziały Ochotniczej Straży Pożarnej z Załubic oraz ich profesjonalnie przeprowadzoną akcję gaśniczą.

Wraz z oddziałami Straży Pożarnej pojawił się zaproszony przez nas partol Policji i korzystając z okazji wizyty w naszym Ogrodzie policjanci umożliwili naszym dzieciom zapoznanie się z różnymi aspektami ich pracy oraz zasadami bezpieczeństwa na które, zwłaszcza dzieci, powinny zwracać uwagę.

Ekipa Strazy Pożarnej pokazała nam swój sprzęt ratowniczy oraz sposoby działania w akcji , zorganizowano tez specjalny przejazd wozem bojowym na sygnałach.

Na koniec pierwszego dnia działania placu zabaw pani Beata Barańska oraz pani Maria Hanulak odczytały propozycje dzieci jaką nazwę nadać placowi zabaw.

Spośród finałowych trzech propozycji wybrano nazwę :  „WESOŁY ZAKĄTEK „.

Wszytkie aktywnie uczestniczące w zabawach dzieci otrzymały imienne dyplomy pamiątkowe .

Zarząd ROD Rynia chciałby tą drogą serdecznie podziękować, wszystkim tym,którzy angażując swój czas , pomysły i zaangażowanie umożliwili zorganizowanie tak udanej imprezy.

Dziękujemy bardzo i liczymy na dalsze wspieranie naszych działań w przyszłości.

Zapraszamy dzieci do spędzania czasu w „Wesołym Zakątku” i mamy nadzieję,że będzie im dostarczał samych miłych wrażeń, a my dołożymy starań by służył nam dobrze przez długie lata.

 

FOTO RELACJA Z OBCHODÓW